Відгуки про компанію Euro-tekhnika.com.uaВадим П.Відмінно 06.02.2026Андрей С.Відмінно 05.02.2026Довелося трохи почекати, але все добреОльга М.Відмінно 04.02.2026Щиро дякую за зарядну станцію. Менеджери були ввічливими, постійно на зв'язку. Була проблема на кордоні, яка від них не залежала, про що вони вибачалися при кожному дзвінку. Рекомендую даний сайт.Денис Д.Відмінно 04.02.2026Дякую! Станція працює відмінно!Віталій Л.Відмінно 02.02.2026Все, добре, рекомендую.Олег С.Відмінно 31.01.2026Знайшов іншу модель.Оксана В.Відмінно 29.01.2026Юрій Х.Відмінно 28.01.2026Артем К.Відмінно 26.01.2026Евгений З.Відмінно 24.01.2026
Довелося трохи почекати, але все добре
Щиро дякую за зарядну станцію. Менеджери були ввічливими, постійно на зв'язку. Була проблема на кордоні, яка від них не залежала, про що вони вибачалися при кожному дзвінку. Рекомендую даний сайт.
Дякую!
Станція працює відмінно!
Все, добре, рекомендую.
Знайшов іншу модель.