
- В наявності
- Код: SKYBIKE MZK 300
Мотоцикл SKYBIKE MZK 300
85 430 ₴
+380 (93) 806-11-82
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"text-align:center">Мотоцикл SKYBIKE MZK 300
Новинка 2026р
Характеристики:
| Висота сидіння | 930 мм |
| Кліренс (доріжний просвіт) | 295 мм |
| Об'єм двигуна | 271 см3d> |
| Витрата палива (л/100 км) | 3 |
| Рекоменд. макс. швидкість (км/год) | 105 |
| Рекоменд. макс. навантаження | 130 кг |
| Розміри, мм | 2150x810x1370 |
| Тип двигуна | Одноциліндровий 4-тактний із повітряним охолодженням |
| Номінальна потужність (л.с) | 22 |
| Запалювання | CDI |
| Коробка передач | 5-ступенева |
| Запуск двигуна | Електростартер або важіль стартера |
| Гальма (передні/задні) | Дискові/ дискові |
| Розмір шин (передні/задні) | 80/100-21 / 110/90-18 |
| Місткість паливного бака | 6.3 л |
| Вага | 120 кг |
| Колісна база | 1485 мм |
| Паковання вага | 145 кг |
| Паковання розміри | 1820x470x860 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Мотоцикл |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 271 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 6.3 л |
| Витрата палива | 3 |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 105 км/год |
| Вага | 120 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 22 к. с. |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Сумісність з маркою | БАЗ |
- Ціна: 85 430 ₴


