
- В наявності
Пітбайк KAYO TT125 Пітбайк Кайо
43 680 ₴
+380 (93) 806-11-82
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
yle="font-size:16px">Пітбайк KAYO TT125 Питайк Кайо
Прекрасно підійде для доріг як із твердим покриттям, так і з ґрунтовим.
Дуже стильний дизайн.
Високоміцна легко сплавна рама.
Надійна гальмівна система.
Характеристики KAYO TT125
| Висота сидіння | 850 мм |
| Кліренс (доріжний просвіт) | 300 мм |
| Об'єм двигуна | 120 см3 |
| Витрата палива (л/100 км) | 2.5 |
| Рекоменд. макс. швидкість (км/год) | 80 |
| Розміри, мм | 1790х750х1130 | Тип двигуна | Одноциліндровий 4-тактний із повітряним охолодженням |
| Номінальна потужність (л.с) | 8 |
| Запалювання | CDI |
| Коробка передач | 4-ступенева |
| Запуск двигуна | важіль кікстартера |
| Гальма (передні/задні) | Дискові/ дискові |
| Розмір шин (передні/задні) | 17" / 14" |
| Місткість паливного бака | 5.5 л |
| Вага | 72.4 кг |
| Колісна база | 1220 мм |
| Паковання вага | 81.8 кг |
| Паковання розміри | 1560х380х735 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kayo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 120 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Витрата палива | 2.5 |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 80 км/год |
| Вага | 83 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 8 к. с. |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Сумісність з маркою | БАЗ |
- Ціна: 43 680 ₴

