
- В наявності
- Код: KAYO TSD110
Мотоцикл KAYO TSD110 Пітбайк
33 230 ₴
+380 (93) 806-11-82
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотоцикл KAYO TSD110 Пітбайкg>
Прекрасно підійде для доріг як із твердим покриттям, так і з ґрунтовим.
Дуже стильний дизайн.
Високоміцна легко сплавна рама.
Надійна гальмівна система.
Характеристика:
| Варіанти кольорів | червоно-білий |
| Висота сидіння | 740 мм |
| Кліренс (доріжний просвіт) | 300 мм |
| Об'єм двигуна | 107 см3 |
| Витрата палива (л/100 км) | 2.5 |
| Рекоменд. макс. швидкість (км/год) | 65> </tr> |
| Рекоменд. макс. навантаження | 70 кг |
| Розміри, мм | 1580х750х1010 |
| Тип двигуна | Одноциліндровий 4-тактний із повітряним охолодженням |
| Номінальна потужність (л.с) | 7 |
| Запалювання | CDI |
| Коробка передач | 4-ступенева |
| Запуск двигуна | важіль кікстартера |
| Гальма (передні/задні) | Дискові/ дискові |
| Розмір шин (передні/задні) | 60/100-14 / 80/100-12 |
| Місткість паливного бака | 3.5 л |
| Вага | 61 кг |
| Колісна база | 1090 мм |
| Паковання вага | 70 кг |
| Паковання розміри | 1430х380х640 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kayo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Клас мотоцикла | Спортбайк |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 107 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Витрата палива | 2.5 |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 65 км/год |
| Вага | 61 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Сумісність з маркою | БАЗ |
- Ціна: 33 230 ₴

