
- В наявності
- Код: Corso Triton
Електроскутер Corso Triton 1500W 72V/40Ah літій-залізо-фосфатний
58 450 ₴
Електроскутер Corso Triton 1500 W 72V/40Ah літій-залізо-фосфатний
Характеристики:
1. Двигун інтегрований у заднє колесо, безщітковий електродвигун постійного струму. Потужність двигуна 1500 Ватт.
2. Акумулятор літій-залізо-фосфатний 72V/40Ah.
Запас ходу при середній швидкості до 40 км/год становить 100 км.
3. Матеріал рами: сталь.
4. Трансмісія: електричний привід.
5. Задній гальмівний механізм: дисковий гідравлічний.
6. Передній гальмівний механізм: дисковий гідравлічний.
7. Передня вилка амортизаційна 38мм.
8. Задні амортизатори: пружинно-гідравлічні амортизатори.
9. Передній обід литий 12’’.
10. Гума: розмір 90/90-12 (12’’).
11. Максимальна швидкість: 60 км/год.
12. LED панель приладів з підсвічуванням.
13. Сигналізація з двома брелоками.
14. Заряд акумулятора: напруга 220 Вольт, зарядний пристрій в комплекті (вилка евро-стандарт).
15. Передня світлодіодна фара з режимом "денного світла".
16. Габаритний ліхтар/стоп-сигнал та вказівники поворотів.
17. Дзеркала заднього виду.
18. Додатковий сталевий багажник з переду та сталевий багажник позаду.
19. Середній час повної зарядки від 6 до 8 годин.
20. Максимальне навантаження: 250 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1500 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 80 км |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Виробник | Corso |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 40 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Основні атрибути | |
| Ємність батареї | 40 А. г |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
- Ціна: 58 450 ₴





