
- В наявності
- Код: Forte FLY
Електроскутер Forte FLY 600 Вт
26 180 ₴
yle="font-size:16px"><strong>Електроскутер Forte FLY 600 Вт
Велоскутер акумуляторний FORTE FLY — відмінний автономний засіб пересування. Конструкція цього електровелосипеда чимось нагадує полегшений скутер, з подібними характеристиками та параметрами. Електровелосипед не потребує наявності прав та стане відмінним варіантом для нетривалих поїздок на роботу, за покупками чи на пікнік.
Особливості:
- LED фара
- цифровий спідометер
- поворотники
- дзеркала
- задній стоп сигнал
- спинка пасажира
- сигналізація> <li>сталеві диски
Характеристики
Вага 45 кг
Висота 1000 мм
Максимальна швидкість 35 км/год
Ширина 330 мм
Ємність акумулятора 48В/20Аг
Гальма задні барабанні
Гальма передні барабанні
Дистанція пробігу на одному заряді 45 км
Довжина 1060 мм
Задні шини 2.75*14
Задня підвіска маятникова із пружинно-гідравлічними амортизаторами
Кількість швидкостей 3
Колір::сірий,червоний,чорний,блакитний
Країна виробництва Китай
Максимальна вантажопідйомність 120 кг
Номінальна кількість циклів зарядки 700-800
Номінальна потужність двигуна 600 Вт
Передні шини 2.75*14
Передня підвіска телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами
Рама трубчастий каркас
Розміщення акумулятора на рамі (в підніжці)
Розміщення двигуна заднє
Тип акумулятора свинцево-кислотний
Час до повного заряду 8 год
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 600 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Вага | 45 кг |
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Тип | Електроскутер |
| Основні атрибути | |
| Ємність батареї | 20 А. г |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 26 180 ₴



