
- В наявності
- Код: Forte CLEO
Електроскутер Forte CLEO 800 Вт
27 640 ₴
yle="font-size:16px"><strong>Електроскутер Forte CLEO 800 Вт
Велоскутер акумуляторний CLEO Forte — відмінний автономний засіб пересування. Конструкція цього електровелосипеда чимось нагадує полегшений скутер, з подібними характеристиками та параметрами. Електровелосипед не потребує наявності прав та стане відмінним варіантом для нетривалих поїздок на роботу, за покупками чи на пікнік.
Особливості:
- СИГНАЛІЗАЦІЯ
- ЦИФРОВИЙ СПИДОМЕТР
- LED ФАРА
- РЕГУЛЮВАННЯ СИДІННЯ ПО ВИСОТІ
- ВЕЛИКІ КОЛЕСА
- ПЕРЕДНІ ВАНТАЖНІ ВІДДІЛЕННЯ
Характеристики:
Вага 50 кг
Висота 1400 мм
Максимальна швидкість 40 км/год
Ширина 670мм
Ємність акумулятора 60В/12Аг
Гальма задні барабанні
Гальма передні барабанні
Дистанція пробігу на одному заряді 50 км
Довжина 1910 мм
Задні шини 20x2.75
Задня підвіска маятникова із пружинно-гідравлічними амортизаторами
Кількість швидкостей 3
Колір: чорний,червоний,синій,сірий,зелений
Країна виробництва Китай
Максимальна вантажопідйомність 100 кг
Номінальна кількість циклів зарядки 700-800
Номінальна потужність двигуна 800 Вт
Передні шини 20x2.75
Передня підвіска телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами
Рама трубчастий каркас
Розміщення акумулятора на рамі (в підніжці)
Розміщення двигуна заднє
Тип акумулятора свинцево-кислотний
Час до повного заряду 8 год
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Вага | 50 кг |
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Тип | Електроскутер |
| Основні атрибути | |
| Ємність батареї | 12 А. г |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 27 640 ₴


