
- В наявності
- Код: Forte GLORY
Електроскутер Forte GLORY 800 Вт
26 710 ₴
yle="font-size:16px"><strong>Електроскутер Forte GLORY 800 Вт>
Велоскутер акумуляторний Forte GLORY — відмінний автономний засіб пересування. Конструкція цього електровелосипеда чимось нагадує полегшений скутер, з подібними характеристиками та параметрами. Електровелосипед не потребує наявності прав та стане відмінним варіантом для нетривалих поїздок на роботу, за покупками чи на пікнік.
Особливості:
- СИГНАЛІЗАЦІЯ
- ЦИФРОВИЙ СПИДОМЕТР
- LED ФАРА
- РЕГУЛЮВАННЯ СИДІННЯ ПО ВИСОТІ
- ПЕРЕДНІ ВАНТАЖНІ ВІДДІЛЕННЯ
Характеристики:
Максимальна швидкість 35 км/год
Ємність акумулятора 60В/12Аг
Гальма задні барабанні
Гальма передні барабанні
Дистанція пробігу на одному заряді 60 км
Задні шини 14"-2.5
Задня підвіска мятникова із пружинно-гідравлічними амортизаторами
Кількість швидкостей 4
Колір: червоний,синій,чорний.
Країна виробництвай Китай
Максимальна вантажопідйомність 100 кг
Номінальна потужність двигуна 800 Вт
Передні шини 14"-2.5
Передня підвіска телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами
Рама трубчастий каркас
Розміщення акумулятора на рамі (в підніжці)
Розміщення двигуна заднє
Тип акумулятора свинцево-кислотний
Час до повного заряду 8 год
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 12 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
- Ціна: 26 710 ₴


