
- В наявності
- Код: FORTE FT 200CM3
Мотоцикл FORTE FT 200CM3
56 380 ₴
+380 (93) 806-11-82
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотоцикл FORTE FT 200CM3
Особливості:
- двигун 200см3, з баланс валом, 10 кВт/13.5 к.с. при 7000 об/хв,
- Передні і задні гідравлічні дискові гальма з вентиляцією
- Новий дизайн спідометра і тахометра
- Задня підніжка для пасажира
- Сучасні легкосплавні диски
- Електронна панель приладів
- Обтічник повітря
- LED фара
- Цифровий спідометер
- КПП 5-ступінчаста
Характеристики:
Вага 110 кг
Максимальна швидкість 110 км/год
Вантажопідйомність 150 кг
Виробник Forte
Габаритні розміри 2040×780×1040 мм
Гарантія 1 рік
Задні гальма дискові
Задні шини 130/70-17
Задня підвіска маятникова з 2 амотризаторами
Зчеплення механічне, багатодискове, в масляній ванні
Кількість циліндрів 1
Колір: червоний, сірий, синій, зелений
Країна виробник Китай
Об'єм двигуна 200 см3
Об'єм паливного бака 16л
Охолодження повітряне
Передні гальма дискові
Передні шини 100/70-17
Передня підвіска телескопічна вилка
Потужність 13.5 к.с.
Привід ланцюговий
Рама трубчастий каркас
Тип двигуна чотирьохтактний
Тип живлення бензин
Тип старту електростарт/Кікстарт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 200 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 16 л |
| Система запуску | Електростартер |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 110 км/год |
| Вага | 110 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 13.5 к. с. |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2040 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Висота | 1040 мм |
| Марка | |
| Марка | FORTE |
| Модель | |
| Модель | FT 200CM3 |
- Ціна: 56 380 ₴




