
- В наявності
Електроскутер Crosser mini 450W 48V 12Ah кросер міні
18 100 ₴
Електроскутер Crosser mini 450W 48V 12Ah кросер міні
Електровелосипед Crosser mini модель для щоденного використання з характерною їй практичністю, властива транспортним засобам.
Двигун <strong>450В
Акумулятор 48V 12Ah графеновийong>
Максимальна швидкість до 30 км/год.
Дистанція пробігу до 40 км.
Вантажність до 120кг
Комплектація:
- Зарядний модуль USB;
- велосипедні педалі;
- передній кошик;
- система блокування мотора (Rear motor lock)
-Заднє сидіння
Розмірність і тип шин:
2.7 -10 передня / задня, безкамерні
Диски алюмінієві
Система гальм : передній / задній барабанний.
Технічні характеристики
|
Тип привода |
Інтегрований у заднє колесо електромотор потужністю 450 ватів |
|||
|
|
|||
|
Тип приладової панелі |
Сегментна електронна панель приладів |
|||
|
Двигун, тип |
Інтегрований у заднє колесо безщітковий електродвигун постійного струму. У конструкції двигуна застосовані алюміній-нікель-кобальтові магніти (AlNiCo). Потужність двигуна 450 ватів |
|||
|
Макс. швидкість під час руху на електротягу км/год |
|
|||
|
Охоронна сигналізація |
Є |
|||
|
|
|||
|
Живлення для підзаряджання батареї |
Електрична мережа з напругою 220 Вольт ( заводський модуль для підзаряджання додається в комплекті) |
|||
|
|
|||
|
|
|||
|
|
|||
|
|
|||
|
|
|||
|
|
|||
|
|
|||
|
|
|||
|
120 |
Габарити
|
|
|||
|
|
|||
|
1040 |
|||
|
43 |
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 450 Вт |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 25 км/год |
| Вага | 48 кг |
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Тип | Електроскутер |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Ручне гальмо, Підніжка, Амортизатор |
| Конструкція | Цілісна |
| Висота кермової стійки | 104 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Колір | Зелений |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал рами | Метал |
- Ціна: 18 100 ₴









