
- В наявності
- Код: Партнер Fix
Електроскутер триколісний Партнер Fix 1200Вт,72V23Ah
41 280 ₴
+380 (93) 806-11-82
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
pan style="font-size:16px"> Електроскутер триколісний Партнер Fix 1200Вт,72V23Ah
Характеристики:
Акумулятор: графеновий.
Місткість акумулятора: 72 В/23 А·год.
Пробіг на одному заряді: до 50 км (залежить від рельєфу та навантаження).
Потужність двигуна: 1200 Вт.
Гальмо:
передній – дисковий, задній – барабанний.
Максимальна швидкість: до 45 км/год.
Діаметр колеса: 10 дюймів.
Час заряджання: 8 годин.
Максимальне навантаження: 130-140 кг.
Вага: 108 кг.
Особливості:
LED фари та поворотники.
LED-дисплей.
Сигналізація.
Дзеркала.
Спинка.
Підніжка пасажира.
Задня частина легким рухом руки трансформується
у просторий багажний відсік (міцний металевий кузов).
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1200 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Вага | 108 кг |
| Виробник | Партнер |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 23 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
- Ціна: 41 280 ₴



