
- В наявності
- Код: Crosser CR-23
Електроскутер Crosser CR-23 2500W 72V/23Ah
43 890 ₴
Електроскутер Crosser CR-23 2500 W 72V/23Ah
Електроскутер Кросер Crosser CR-23 — 2500 W — 72V23AH — задній двигун 2500 вт
Акумулятор Graphene
Передні та задні дискові гальма, легкозаплавні диски,
Безкамерна шина Chayang 90/90-10 дюймів,
Заднє сідло зі спинкою,
З кнопкою руху назад
Кольори: коричневий, зелений, синій, чорний
Crosser CR-23 2025 з мотором 2500 Вт. Обладнаний мотор-колесом і тяговим акумулятором 72 В/23 А·год. Максимальна швидкість до 75-80 км/год. Орієнтовний пробіг на одному заряді до 60 км.
Особливості двигуна:
Тип: безщітковий (BLDC)
Розташування: мотор-колесо
Потужність: 2500 Вт
Максимальна швидкість: до 80 км/год
Батарея
Тип: свинцево-кислотна (гелева) Графен
Напруга/місткість: 72В/23А·год
Запас енергії: 3000 Вт·год
Час заряджання: майже 8 годин
Пробіг на одному заряді: до 60 км
Підвіска та амортизація:
Передня підвіска: телескопічна вилка
Задня підвіска: маятникова, два гідравлічних амортизатори
Гальмо:
Переднє: дискове гідравлічне,
Заднє: дискове гідравлічне
Шини:
Передня: 10 дюймів
Задня: 10 дюймів
Електрообладнання:
Голова фара: LED
Задний фонарь: LED
Поворотні покажчики: LED
Приладна панель: LCD
Загальні дані:
Кількість місць: 2
Максимальне навантаження: до 200 кг
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 2500 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 55 км |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Виробник | Crosser |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 23 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Тип | Електроскутер |
| Основні атрибути | |
| Ємність батареї | 23 А. г |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
- Ціна: 43 890 ₴




