
- В наявності
- Код: Crosser CR-21 PRO TANK
Електроскутер Crosser CR-21 2500W 76.8V/40Ah LiFePO4
62 690 ₴
+380 (93) 806-11-82
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер Crosser CR-21 2500W — надійний та динамічний електротранспорт для щоденних поїздок містом. Поєднання потужного двигуна, сучасного контролера та довговічного літій-залізо-фосфатного акумулятора забезпечує впевнений розгін, стабільну роботу та економічну експлуатацію.
- Максимальна швидкість 80км/h
- Запас ходу 100км
- Амортизатори задні,передні
- Батарея 76.8V/40AH
- 2500W задній мотор
- Гальма дискові гідравлічні
- Колеса великі 12 колеса
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 2500 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 100 км |
| Максимальна швидкість | 80 км/год |
| Виробник | Crosser |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 40 А. г |
| Напруга акумулятору | 76.8 В |
| Тип | Електроскутер |
| Основні атрибути | |
| Ємність батареї | 40 А. г |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Діаметр колеса | 12 мм |
- Ціна: 62 690 ₴


