
- В наявності
- Код: Crosser CR-21
Електроскутер Crosser CR-21 2500W 72V/35Ah
54 530 ₴
+380 (93) 806-11-82
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер Crosser CR-21 2500 W 72V/35Ah
- Максимальна швидкість 75-80км/h
- Очікуваний Пробіг на одному заряді 40км (на стадії тестування)
- Амортизатор передній: вилка пружинна
- Амортизатори задні: пружина.
- Батарея 72V/35AH свинцево кислотна -реагент графен, герметична
- 2500W задній мотор
- Гальма дискові гідравлічні
- Колеса великі 12 колеса
- LED оптика
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 2500 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 75 км/год |
| Виробник | Crosser |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 35 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Тип | Електроскутер |
| Основні атрибути | |
| Ємність батареї | 35 А. г |
| Діаметр колеса | 12 мм |
| Матеріал рами | Сталь |
- Ціна: 54 530 ₴

