
- В наявності
- Код: Corso ShattleX
Електроскутер Corso ShattleX 2500 W 72V/40Ah літій-залізо-фосфатний
63 840 ₴
Електроскутер Corso ShattleX 2500 W 72V/40Ah літій-залізо-фосфатний
Характеристики:
1.Двигун інтегрований у заднє колесо, безщітковий електродвигун постійного струму. Потужність двигуна 2500 Ватт.
2.Акумулятор літій-залізо-фосфатний 72V/40Ah
Запас ходу при швидкості 55 км/год становить – 103 км.
Запас ходу при швидкості 75 км/год становить – 91 км.
3. Матеріал рами: сталь.
4. Трансмісія: електричний привід.
5. Передній гальмівний механізм: дисковий гідравлічний. Задній – гідравлічний.
6. Передня вилка амортизаційна 38мм.
7. Задні амортизатори: пружинно-гідравлічні амортизатори.
8. Колеса: 120/70-12’’.
10. Максимальна швидкість: 75 км/год.
11. LED панель приладів з підсвічуванням.
12. Сигналізація з двома брелоками.
13. Заряд акумулятора: напруга 220 Вольт, зарядний пристрій в комплекті (вилка евро-стандарт).
14. Передня світлодіодна фара з режимом "денного світла".
15. Габаритний ліхтар/стоп-сигнал та вказівники поворотів.
16. Дзеркала заднього виду.
17. Підніжки для заднього пасажира.
18. Середній час повної зарядки від 6 до 8 годин.
19. Максимальне навантаження: 200 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 2500 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 91 км |
| Максимальна швидкість | 75 км/год |
| Виробник | Corso |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 40 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Основні атрибути | |
| Ємність батареї | 40 А. г |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
- Ціна: 63 840 ₴



