
- В наявності
- Код: CR-4
Електроскутер Crosser CR-4 1200W. 76,8V 30Ah LiFePO4 Кросер ср-4
40 620 ₴
+380 (93) 806-11-82
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер Crosser CR-4 1200W 76,8V 30Ah LiFePO4 Кросер ср-4
pan style="font-size:16px">Електроскутер Crosser CR-4 модель для щоденного використання з характерною їй практичністю, властива транспортним засобам. Потужність 1200 Вт. Двигун безщітковий постійного струму. Літій-залізо-фосфатний акумулятор - 76.8V30AH Час зарядки 3-5 год Максимальна швидкість 65 км/год Дистанція пробігу до 90 км. Час заряджання батареї 6-8 годин від стандартної електромережі 220 В Вантажопідйомність 160 кг Безкамерні шини 10 * 3 дюймів (безкамерні шини) Передня підвіска телескопічна пружинна вилка Задня підвіска пружинно-гідравлічні амортизатори Гальма переднє дискове гідравлічне, заднє барабанне LED-фара основного світла LCD дисплей Заряджання в комплекті Вага 90 кг Доступні кольори: червоний, сірий, синій, чорнийДоступні кольори: червоний, сірий, синій.
ФОТО ВІД НАШИХ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1200 Вт |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 90 км |
| Максимальна швидкість | 65 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Рекомендована гранична швидкість | 55 км/год |
| Вага | 75 кг |
| Виробник | Crosser |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 30 А. г |
| Напруга акумулятору | 76 В |
| Тип | Електроскутер |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Амортизатор, Підніжка |
| Конструкція | Цілісна |
| Висота кермової стійки | 110 см |
| Максимальне навантаження | 165 кг |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал рами | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| FADA 500W | Електровелосипед |
- Ціна: 40 620 ₴









