
- В наявності
- Код: Corso Storm E-2000
Пітбайк електричний Corso Storm E-2000 2000W 48V/20.8Ah літієва
45 300 ₴
+380 (93) 806-11-82
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пітбайк електричний Corso Storm E-2000 2000W 48V/20.8Ah літієва
Характеристики:
- Двигун: безщітковий двигун 2000W,
Номінальна потужність 2000W, пікова потужність 3000W.
- Акумулятор: літієва батарея 48V/20.8Ah, з`ємна.
- Передачі швидкості: три передачі: 25/35/50 км/год.
- Максимальна швидкість: 50 км/год
- Гальма: передні/задні подвійні дискові гальма
- Запас ходу: 50-55 км.
- Подолання підйому: 25°
- Час заряджання: 5-6 годин
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Вік: 6+
- Шини: передні 14``, 60/100-14.
- Шини: задні 12``, 80/100-12.
- Амортизатори: задні + подвійні передні вилкові амортизатори
- Ступінь водонепроникності: IPX4
- Дисплей приладової панелі.
- Рама: вуглецева сталь
- Пластик: PP, ABS
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр колеса | 12 мм |
| Потужність електродвигуна | 2000 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Стан | Новий |
| Напруга акумулятору | 48 В |
- Ціна: 45 300 ₴

