
- В наявності
- Код: Corso Komodo Pro
Електрофетбайк Електровелосипед Corso Komodo Pro 1000W, 48V21Ah літієва, колеса 20"
39 430 ₴
+380 (93) 806-11-82
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрофетбайк Електровелосипед Corso Komodo Pro 1000W, 48V21Ah літієва, колеса 20"
Електровелосипед Corso Komodo Pro – модель для щоденного використання з характерною їй практичністю, властива транспортним засобам. Характеристики: 1.Рама сталева, колеса 20''х4.0 FET. 2. Вилка амортизаційна, двухкоронна. 3. Двигун 1000W номінальної потужності (1200W максимальна потужність). 4. Акумулятор 48V/21Ah Lithium. Запас ходу при швидкості 55 км/год становить 60км, вага водія 70кг. Оснащений системою PAS (Pedal Assist System) – це електронна система, яка визначає факт та інтенсивність педалювання та передає сигнал контролеру електровелосипеда. У відповідь двигун додає потужність, допомагаючи користувачеві крутити педалі без різких ривків. 5. Контроллер 48V. 6. Час заряду: 6-7 годин. Максимальна швидкість 60 км/год. Режимів швидкості – 3 (перемикання режимів на кермі), PASS-асистент. Максимальне навантаження 150кг. 7. Передні та задні гідравлічні гальма 180мм. 8. Передній перемикач швидкостей шифтер Shimano Tourney SL-TX50 Shift Lever w/ indexes (Silver/Black). 9. Задній перемикач швидкостей Shimano Tourney TZ RD-TZ500, 7 швидкостей. 10. Тріскачка SHIMANO MF-TZ500-7 TOURNEY 14-28Т. 11. Широке сидіння. 12. Шатуни – сталеві. 13. Кермо – сталеве; 14. Великий РК-дисплей на кермі з технологією NFC надає додатковий рівень захисту та зручності: доступ до вашого електровелосипеда забезпечується швидким дотиком картки (2 картки в комплекті). 15. Гума KENDA 20*4.0. 16. Передня фара. 17. Сигнал.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 20 мм |
| Вага | 45 кг |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 55 км |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 21 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
- Ціна: 39 430 ₴

