
- В наявності
- Код: Corso Truck TR-20640
Електровелосипед Corso Truck 1000W 60V/26Ah, колеса 16’’ Корсо Трак
33 980 ₴
+380 (93) 806-11-82
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед Corso Truck 1000W 60V/26Ah, колеса 16’’ Корсо Трак
Електровелосипед Corso Truck модель для щоденного використання з характерною їй практичністю, властива транспортним засобам. Характеристики: 1.Рама сталева, колеса 16*3,0``. 2. Вилка амортизаційна посилена. 3. Двигун прямодіючий 1000W. Оснащений системою PAS (Pedal Assist System) – це електронна система, яка визначає факт та інтенсивність педалювання та передає сигнал контролеру електровелосипеда. У відповідь двигун додає потужність, допомагаючи користувачеві крутити педалі без різких ривків. 4. Акумулятор 60V/26Ah (літієвий), з`ємний. Запас ходу при середній швидкості 35 км/год та при навантажені 70 кг становить 76 км. 5. 3 режима швидкості, максимальна 45 км/год. 6. ЖК дисплей кольоровий: відображає швидкість, заряд акумулятора, пройдений кілометраж, NFC-ключі. 7. Задні та передні гальма – дискові гідравлічні. 8. Підсідельний штир – сталевий, з відкидним широким сидінням. 9. Шатуни – сталеві. 10. Кермо - сталь, винос керма – сталь. 11. Багажник сталевий, широке відкидне сидіння на пружинах. 12. Гума 16х3.0’’ (широка).13. Фара на передній частині рами, сигнал, маячки поворотів, стоп-сигнал на задній частині.
14. Тримач для телефона на кермі з USB зарядкою.
16. Педалі алюмінієві.
17. Дзеркала заднього виду.
18. Кошик сталевий.
19. Підніжки.
20. Упаковка – коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр колеса | 16 мм |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 26 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
- Ціна: 33 980 ₴

