Отзывы о компании Euro-tekhnika.com.uaВадим П.Отлично 06.02.2026Андрей С.Отлично 05.02.2026Довелося трохи почекати, але все добреОльга М.Отлично 04.02.2026Щиро дякую за зарядну станцію. Менеджери були ввічливими, постійно на зв'язку. Була проблема на кордоні, яка від них не залежала, про що вони вибачалися при кожному дзвінку. Рекомендую даний сайт.Денис Д.Отлично 04.02.2026Дякую! Станція працює відмінно!Віталій Л.Отлично 02.02.2026Все, добре, рекомендую.Олег С.Отлично 31.01.2026Знайшов іншу модель.Оксана В.Отлично 29.01.2026Юрій Х.Отлично 28.01.2026Артем К.Отлично 26.01.2026Евгений З.Отлично 24.01.2026
Довелося трохи почекати, але все добре
Щиро дякую за зарядну станцію. Менеджери були ввічливими, постійно на зв'язку. Була проблема на кордоні, яка від них не залежала, про що вони вибачалися при кожному дзвінку. Рекомендую даний сайт.
Дякую!
Станція працює відмінно!
Все, добре, рекомендую.
Знайшов іншу модель.