Мотоцикл мощнее чем в описании. Прислали без инструкции. Собирал по пальцам. Куча лишних запчастей.
Комментарий продавца
дякую за відгук. Так, інструкції немає з мото, не тому, що я не хотів дати вам а тому, що виробник не додає її до мото.
Покупатель
Як вирішити питання з приставками під ноги на фада фліт. Їх комплект однієї правої сторони. У мене щє є час для повернення фада.. з вашого боку буде вирішене це питання, чи повертати?
Роберт С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Роберт С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ключак І.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую продавцю за швидку відправку. Гарна якість товару,все сподобалось.Рекомендую.
Комментарий продавца
дякую за відгук
Дарина Г.
Очень плохо
Владимир Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
проезжает дистанцию 20км а пиз**т до 45 км и это при скорости 35 40 км в час. но а так нормальный аппарат. бежит 50 против ветра.
Віталій Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
дякую за відгук
Виктор Д.
Отлично
Андрей В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Электровелосипед .Спасибо оперативно.
Андрей
Протестировал Электровелосипед . Хватает на 20км еле,еле . ездил в разных режимах на 1 передаче и на автомате .можно еще выжат км но с перерывами . аккумуляторы заряжал хорошо , Вердикт прост .Деньги на ветер. Брал с учотом что хватит хотябы на 30 км.ХОТЯБЫ.
Мотоцикл мощнее чем в описании. Прислали без инструкции. Собирал по пальцам. Куча лишних запчастей.
дякую за відгук. Так, інструкції немає з мото, не тому, що я не хотів дати вам а тому, що виробник не додає її до мото.
Як вирішити питання з приставками під ноги на фада фліт. Їх комплект однієї правої сторони. У мене щє є час для повернення фада.. з вашого боку буде вирішене це питання, чи повертати?
Дякую продавцю за швидку відправку. Гарна якість товару,все сподобалось.Рекомендую.
дякую за відгук
проезжает дистанцию 20км а пиз**т до 45 км и это при скорости 35 40 км в час. но а так нормальный аппарат. бежит 50 против ветра.
дякую за відгук
Электровелосипед .Спасибо оперативно.
Протестировал Электровелосипед . Хватает на 20км еле,еле . ездил в разных режимах на 1 передаче и на автомате .можно еще выжат км но с перерывами . аккумуляторы заряжал хорошо , Вердикт прост .Деньги на ветер. Брал с учотом что хватит хотябы на 30 км.ХОТЯБЫ.
Товаром задоволена. Вчасно відправили, продавця рекомендую