Отзывы о компании Euro-tekhnika.com.uaВиталий Г.Отлично 24.09.2023Саня Л.Очень плохо 11.09.2023Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца29.09.2023Ця дитина якій 15 років робить замовлення, йому пояснюється що документи на мотоцикл виписуються на повнолітню особу, після чого скасовує замовлення і пише негативний відгук.Александр К.Отлично 31.08.2023Володимир О.Хорошо 27.08.2023Олег Б.Отлично 26.08.2023Руслана М.Отлично 25.08.2023Максим Г.Отлично 21.08.2023Сделка на маркетплейсе Prom.uaДенис Ч.Очень плохо 20.08.2023Оксана К.Отлично 14.08.2023Максим Т.Отлично 11.08.2023
Ця дитина якій 15 років робить замовлення, йому пояснюється що документи на мотоцикл виписуються на повнолітню особу, після чого скасовує замовлення і пише негативний відгук.