
- В наявності
- Код: Corso Premier
Електрофетбайк Електровелосипед Corso Premier 1500W
49 260 ₴
Електрофетбайк Електровелосипед Corso Premier 1500W
Дуже класний велосипед! Хто купить не пошкодує.
Характеристики:
1.Рама сталева, колеса 20''х4.0 FET.
2. Вилка амортизаційна.
3. Двигун 1500W
4. Акумулятори 2*48V/18Ah Lithium.
Запас ходу при середній швидкості 35-40 км/год становить 63 км, вага водія 75кг.
Оснащений системою PAS (Pedal Assist System) – це електронна система, яка визначає факт та інтенсивність педалювання та передає сигнал контролеру електровелосипеда. У відповідь двигун додає потужність, допомагаючи користувачеві крутити педалі без різких ривків.
5. Контроллер 48V.
6. Час заряду: 6-7 годин.
Максимальна швидкість 64 км/год.
Режимів швидкості – 3 (перемикання режимів на кермі).
11. Широке сидіння.
12. Шатуни – сталеві.
13. Кермо – сталеве;
14. Великий РК-дисплей на кермі з технологією NFC надає додатковий рівень захисту та зручності: доступ до вашого електровелосипеда забезпечується швидким дотиком картки (2 картки в комплекті).
15. Гума 20*4.0.
16. Передня фара.
17. Сигнал.
18. В коробці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 20 мм |
| Потужність електродвигуна | 1500 Вт |
| Час зарядки | 7 годин |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Максимальна швидкість | 64 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 18 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Напруга таємність акумулятора | |
| Напруга таємність акумулятора | 2х48V18AH |
- Ціна: 49 260 ₴
